MOLFAR

Gabinet Masażu

i Akupunktury

Wyłączenie odpowiedzialności

Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej "MOLFAR" Wiktor Sołowiow dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: sekretariat@molfar.pl.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej "MOLFAR" Wiktor Sołowiow za pośrednictwem tej witryny, Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej "MOLFAR" Wiktor Sołowiow nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej "MOLFAR" Wiktor Sołowiow.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej "MOLFAR" Wiktor Sołowiow, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.